0102030405

Kontakt

Ematech S.A.
ul. Jesionowa 22
40-158 Katowice
tel./phone +48 32 223 83 04
fax +48 32 225 39 42
ematech@ematech.com.pl

Zakład produkcyjny Świdnica- Świebodzice
ul.Kliczkowska 41 
58-100 Świdnica
tel./phone +48 74 640 15 60
fax +48 74 853 06 17
swidnica@ematech.com.pl

Imię i NazwiskoTelefonE-mail
Dane ogólne
Sekretariat +48 32 223 83 04 ematech@ematech.com.pl
Sekretariat Świdnica  +48 74 640 15 60 swidnica@ematech.com.pl
Dział marketingu
 Jerzy Goraj +48 518 928 800 jgoraj@ematech.com.pl
 Sebastian Dróżdż +48 512 244 812 sdrozdz@ematech.com.pl
 Remigiusz Panic +48 501 866 447 rpanic@ematech.com.pl
 Bronisław Zelik +48 609 812 762 bzelik@ematech.com.pl
 Robert Renke +48 508 062 314 rrenke@ematech.com.pl
Dział zaopatrzenia
 Zbigniew Panic +48 603 308 850  zpanic@ematech.com.pl
 Marek Bogdański +48 603 676 660  mbogdanski@ematech.com.pl
 Jerzy Bobko +48 508 056 866  jbobko@ematech.com.pl
 Ewa Kuklis +48 510 272 860  ekuklis@ematech.com.pl
 Adam Barborka +48 607 335 542  abarborka@ematech.com.pl
Dział kooperacji
Tomasz Anioł +48 609 681 131  taniol@ematech.com.pl
Sławomir Mańkut +48 601 262 608  smankut@ematech.com.pl

Copyright © 2013 Ematech, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: